fbpx

 Gold Members of ICC Estonia

 

All Members of ICC Estonia

Advokaadibüroo LEVIN OÜ
Advokaadibüroo LEVIN OÜ meeskond on kujunenud mitmete Eesti õigusmaastikul tuntud ja hinnatud ekspertide abiga. LEVIN on Eesti vanimate hulka kuuluv advokaadibüroo, millel on läbi põlvkondade ulatuv pikaajaline kogemus kohtuvaidlustes, tehingute ja ettevõtete igapäevases õigusnõustamises ja mille kogemus ja kvalifikatsioon on kvaliteedigarantiiks ka kõige suuremate ning keerukamate tehingute ja vaidluste puhul.
Kontakt
Advokaadibüroo LEVIN OÜ

Maakri 19/1, 10145 Tallinn, Eesti

+372 686 0000

Advokaadibüroo Pohla & Hallmägi OÜ
Pohla & Hallmägi asutati 1997 suvel, büroo asutajateks olid alates 1996.a. Advokaadibüroo Asko Pohla asutanud Asko Pohla ja Vahur Ambos ning Heta advokaadibüroost lahkunud Andres Hallmägi ja Jüri Ploom. Asko Pohla töötas enne omanimelise advokaadibüroo asutamist Advokaadibüroos Raidla & Partnerid vandeadvokaadina, Vahur Ambos liitus Asko Pohlaga Eesti Sotsiaalpanga juriidilise osakonna juhataja ametikohalt. Toivo Viilup liitus bürooga 1998.a, Taimar Ehrlich 2001.a, Martin Männik 2003.a, Teele Viilup 2006.a ja Risto Sidok 2011.a. kõik mainitud kolleegid liitusid bürooga kohe pärast Tartu Ülikooli lõpetamist või veel enne seda. Praeguseks ajaks on Pohla & Hallmägi kujunenud Eesti mõistes keskmise suurusega advokaadibürooks, meie töötajate arv suureneb pidevalt, kuid mõõdukamas tempos kui mõnelgi konkureerival advokaadibürool tagamaks meie teenuste püsivalt kõrge kvaliteeti.
Kontakt
Advokaadibüroo Pohla & Hallmägi OÜ

Kentmanni 4, 10116 Tallinn, Eesti

+372 508 9920

LEADELL Pilv Advokaadibüroo AS
LEADELL advokaadibürood – Pilv Eestis, Fogels & Vītols Lätis ning Balčiūnas & Grajauskas Leedus – kuuluvad Balti riikide juhtivate ärikliendile suunatud advokaadibüroode hulka. LEADELL kaubamärgi esimene osa on sõna „lead“, mis sümboliseerib klientide õigusküsimustes suunamist. Nime teine pool on lühend ELL, mis tähistab Eestit, Lätit ja Leedut. Alliansi nimi sisaldab Balti riikide lühendit, rõhutades seeläbi, et pakuvad regioonis kohalikule ja globaalsele kliendile kohalikul kogemusel ja pädevusel põhinevaid õigusteenuseid. LEADELLi advokaadibürood on TAGLaw® keti liikmed.
Kontakt
LEADELL Pilv Advokaadibüroo AS

Maakri 19-1, 10145 Tallinn

+372 619 1630

Advokaadibüroo LINKLaw OÜ
Advokaadibüroo LINKLaw pakub kvaliteetset õigusteenust kõigis peamistes õigusvaldkondades. Aastaid edukalt koos tegutsenud meeskond koosneb oma ala pühendunud spetsialistidest, kes nõustavad kliente lisaks põhivaldkondadele ka erilist ettevalmistust ja kogemust nõudvates küsimustes, nt intellektuaalse omandi ja infotehnoloogia õigus, keskkond ja energeetika, riigihankeõigus, mereõigus ja transpordiõigus. Tänu oma proaktiivsele lähenemisele suudavad LINKLaw advokaadid olulise osa kliendi probleemidest ennetada, ent kui kohtutee on möödapääsmatu, aitavad klienti ka kõige keerukamates ja mahukamates tsiviil- ja halduskohtuvaidlustes. Nõustavad kliente igapäevaselt ka äri- ja lepinguõigusega seotud sõlmküsimustes ning abistavad keerukate tehingute läbiviimisel.
Kontakt
Advokaadibüroo LINKLaw OÜ

Telliskivi 60/2, 10412 Tallinn, Eesti

+372 600 4490

NJORD Advokaadibüroo OÜ
NJORD on rahvusvahelise lähenemisega põhjamaine advokaadibüroo. Nende põhiturg on Põhjamaad, Balti riigid ning Põhja-Euroopa. NJORD-il on üle 200 töötaja viies advokaadibüroos, mis asuvad Aarhusis, Kopenhaagenis, Riias, Tallinnas ja Vilniuses. NJORD Advokaadibüroo omab kvaliteedijuhtimise tunnistust, mis on Eesti Advokatuuri poolt advokaadibüroodele omistatav tunnustus kõrge teenindusstandardi ja selleks oluliste juhtimisprotsesside rakendamise eest. Rahvusvaheline Kaubanduskoda nimetas NJORD Advokaadibüroo assotsieerunud partneri ja vaidluste lahendamise valdkonna juhi Triinu Hiobi ICC arbitraažikomisjoni liikmeks.
Kontakt
NJORD Advokaadibüroo OÜ

Telliskivi 60/2, I-hoone, C-sissepääs,10412 Tallinn, Eesti

+372 667 6440

Nores Plastic OÜ
Nores Plastic OÜ on alates 2000. aastast Tallinnas tegutsev ümbertöödeldud plastmassi kauplemisega tegelev ettevõte. Ekspordimahuks on üle 17 000 tonni aastas.
Kontakt
Nores Plastic OÜ

Vesivärava 13-5, 10126 Tallinn, Eesti

+372 627 0540

Kliko OÜ
Kliko OÜ on üle 20-aastase kogemusega õmblustehnika ja kinnitusvahendite maaletooja. Kliko OÜ on spetsialiseerunud kõrgtehnoloogilistele õmblus-, kudumis- ja jalatsiseadmetele. Kliko OÜ on Fortuna ja Union Speciali ametlik esindaja Eestis.
Kontakt
Kliko OÜ
Zircon Group OÜ
Zircon Group OÜ on üks juhtivatest Baltimaade peenmehhaanika toodete ja rakiste valmistajatest. Zirconi peamised tooted on pressvormid plastmassist ja alumiiniumist detailide valmistamiseks ja erinevad stantsid: järjestikulised stantsid; lõike-, painde- ja vormimisstantsid ning kõvasulam – täppisstantsid. Lisaks sellele pakub Zircon ka projekteerimise, remondi ja järelteeninduse, samuti saab kasutada nende masinaparki erinevate detailide stantsimiseks ja plastmassdetailide survevaluks.
Kontakt
Zircon Group OÜ

Ampri tee 1, 74010 Lubja küla, Viimsi vald, Harju, Eesti

+372 620 5900

VKG Oil AS
Eesti suurim põlevkiviõli ja põlevkivikeemia tootmisettevõte. Ettevõtte toodetud põlevkiviõli ja ‑gaas annavad soojust Eesti ja Põhjamaade majapidamistele. Oma heade omaduste tõttu on VKG toodetud põlevkiviõli nõutud kõigil Põhja-Jäämere ja Läänemere karmides tingimustes seilavatel laevadel. Põlevkivist peenkeemiatooted leiavad kasutust parfümeerias, kosmeetikas ja kõrgklassiautode tootmises. 2016. aastal tootis ettevõte üle 451 300 tonni põlevkiviõli, ümbertöötamisele läheb üle 3,48 miljoni tonni Eesti pruuni kulda.
Kontakt
VKG Oil AS

Järveküla tee 14 Kohtla-Järve Ida-Virumaa 30328 Eesti

3342319

Tootsi Turvas AS
Ettevõtte põhitegevus on : - küttefreesturba, kütte tükkturba ja kasvufreesturba kaevandamine, - pakendatud kasvu- ja küttetükkturba tootmine, - hakkepuidu tootmine, - soojuse tootmine väikekatlamajades.
Kontaks
AS Tootsi Turvas

Papiniidu 5, Büroomaja 1, 80010 Pärnu

+372 5383 5045

Himbalt Trade OÜ
Himbalt - rahvusvaheline kaubandusettevõte. Nad on tegelenud naftasaaduste ja naftakemikaalidega rohkem kui 20 aastat ning tarninud oma tooteid üle kogu maailma, peamiselt SRÜ riikidele, Euroopale, Aasiale ja paljudele teistele riikidele.
Kontakt
Himbalt Trade OÜ

Rävala pst. 6, Tallinn, Harju maakond, 10143 Eesti

+372 5835 5777

NORDFERT OÜ
Väetiste ja lämmastikuühendite tootmine
Kontaktid
NordFert OÜ

Fosforiidi tn 4 Maardu Harjumaa 74114

+372 55 32 111

Umbrella Solutions OÜ
"Innovate. Illuminate. Integrate." Welcome to Umbrella Solutions, where innovation meets connectivity!
Kontakt
Umbrella Solutions OÜ

Raatuse 83-3, 50604 Tartu. Eesti

+372 50 69823

BaltStart OÜ
Kinnisvara haldus ja müük, puitkomponentide vahendus.
Kontakt
BaltStart OÜ

Valgamaa, Otepää vald, Tööstuse tn 6, 67217, Eesti

(+372) 506 6242

Andrese Klaasi AS
Andrese Klaasi AS kandev äriidee on ohutus- ja turvaklaaside tootmine ning müük. Lisaks klaaspakettide, ohutus- ja turvaklaaside tootmisele pakub Andrese Klaasi AS erinevaid mõõtulõigatud matt-, muster- ja toonklaase ning peegleid. Andrese Klaasi klientideks on teised tootmisettevõtted, ehitusfirmad ja erinevate sisekujundustoodete tootjad Skandinaaviast, Venemaalt ja Baltikumist. Andrese Klaasi AS on tuntud kui innovaatiline eriklaaside valmistaja ning Baltikumi ja Skandinaavia turuliider selliste klaaside tootmises.
Kontakt
Andrese Klaasi AS

Paneeli 2, 11415 Tallinn

+372 6061 321

Narva Gate OÜ
Narva Gate OÜ tegeleb Narvas ajaloolise Kreenholmi Manufaktuuri kinnisvara arenduse ja haldamisega.
Kontakt
Narva Gate OÜ

Kose 12, 20103 Narva, Eesti

+372 356 5670

Technopolis Ülemiste AS
Technopolis Ülemiste AS on Ülemiste City ärilinnaku arendaja. Linnakus tegutseb täna üle 300 ettevõtte, mille kogukäive on ca 1 miljard eurot. Seal on endale töökoha leidnud ligi 8000 töötajat. 2015. aastal nimetati Technopolis Ülemiste kõige konkurentsivõimelisimaks Eesti kinnisvaraettevõtteks.
Kontakt
Technopolis Ülemiste AS

Lõõtsa 6, 11415 Tallinn, Eesti

+372 5912 8990

Schöttli Keskkonnatehnika AS
Schöttli Keskkonnatehnika AS on asutatud Tallinnas 1996. aastal. Firma põhitegevuseks on tarbe- ja reoveekäitlusseadmete projekteerimine, ehitamine, müük, paigaldamine ja hooldus. Peamisteks toodeteks on individuaalsed reoveekäitlussüsteemid, reovee väikepuhastid ja nende koostisosad, õlipüünised, kütusemahutid, filtrid vee mehaaniliseks töötluseks, pehmendamiseks, rauaeraldamiseks jne. Schöttli Keskkonnatehnika AS-s lahendatakse kompleksselt kõik tarbe- ja reoveekäitlusega seotud küsimused nii väike- kui ka suurtarbijale. Sealhulgas nõustavad kliente seadmete valikul ning teevad vajadusel veeanalüüse. Schöttli Keskkonnatehnika AS tegeleb ka veevarustuse- ja kanalisatsiooni ning puhastusseadmete projekteerimise ja ehitamisega.
Kontakt
Schöttli Keskkonnatehnika AS

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Eesti

+372 670 6873

Kodumaja AS
Kodumaja all tuleb mõista kaubamärgi nimetust ja ettevõtete gruppi, kellede põhitegevuseks on kõrgekvaliteedilise elamispinna ehitus. Kodumaja ASi poolt kasutatav ehitusviis on efektiivne ja perspektiivikas ning kindlustab strateegiliste turgude ehituslikest nõuetest ja standarditest kinnipidamise. Kehtivate seadustega nõutav elamute arvestuslik eluiga, vähemalt 50 aastat, ei ole Kodumaja elamute puhul mingiks piiriks. Nõuetekohase hoolduse korral kestavad nende elamute konstruktsioonid oluliselt kauem.
Kontakt
Kodumaja AS

Puidu 2, 50411 Tartu

+372 7 385 999

GEO S.T. OÜ
GEO S.T. OÜ tegutseb edukalt geodeetiliste ja hüdrograafiliste mõõdistustööde teostamisel. Pideva investeerimise tulemusena koosneb ettevõtte tehniline park kaasaegsest tehnikast. Töötajad on professionaalid, omavad rahvusvahelisi töökogemusi ja teadmisi töötamaks erinevate kaasaegsete mõõteinstrumentide ja metoodikaga.
Kontakt
GEO S.T. OÜ

Meistri 10, Haabersti, 13517 Tallinn

+372 506 6853

Kalviter OÜ
Kalviter OÜ on 1998. aastal loodud erakapitalil põhinev ettevõtte. Kalviteri peamine tegevusala on tootmise- ja bürooruumide haldamine ning rentimine. Nad on spetsialiseerunud ka äri- ja tootmismaade müügile. Ettevõttel on olemas vajalik põhivarabaas, et pakkuda klientidele kvaliteetset ja kompleksset teenust. Senise tegevusaja jooksul on nad ellu viinud erineva suuruse ja eesmärgiga projektide arendamist, haldamist ning müümist. 2013. ja 2014. aastal omistati osaühingule Kalviter Eduka Eesti Ettevõtte tiitel.
Kontakt
Kalviter OÜ

Kuuse 9, Lähte, 60502 Tartu maakond

+372 749 4164

DIAWAY OÜ
DIAWAY on juhtiv suurandmete majutamise ja andmevõrkude terviklahenduste pakkuja globaalsete organisatioonidele. Ettevõte disainib, juurutab ja optimeerib tarkvara- ja andmesüsteeme, mis võimaldavad ettevõtetel, pilveteenuste pakkujatel ja tarkvarafirmadel genereerida lisandväärtust endi andmetest. Peakontoriga Tallinnas, Euroopa tehnoloogiapealinnast, DIAWAY arendab partnerlusi ja lahendusi ülemaailmselt taristutega, mis ulatuvad sadedesse petabaiteidesse.
Kontakt
DIAWAY OÜ

Harju 6, 10130 Tallinn, Estonia

+372 880 3228

Solinfo OÜ
Toiduainetööstuse tootmisinfosüsteemid.
Kontakt
Solinfo OÜ

Nurme 10 Tartu 50303 Eesti

+372 501 5648

Hardmeier OÜ
Hardmeier OÜ alustas tegevust läbipääsusüsteemide arendaja ja tootjana juba 1994. aastal Tallinnas. Seoses 2006 a. valvesüsteemide lisandumisega tooteportfelli, loodi ühine kaubamärk FoxSec. Aastate jooksul on Hardmeier OÜ pidevalt arendanud ja täiendanud oma toodangut ning praeguseks saavutanud läbipääsusüsteemide arendaja ja tootjana arvestatava positsiooni nii Eestis kui ka mujal maailmas.
Kontakt
Hardmeier OÜ

Pärnu mnt 102, 11312 Tallinn, Eesti

+372 666 1400

ABB AS
ABB on teedrajav tehnoloogialiider elektrifitseerimisseadmete, robootika ja ajamite, tööstusautomaatika ja elektrivõrkude alal ning pakub teenuseid tehnovõrkude, tööstuse ning transpordi ja taristu valdkonnas. Enam kui 130-aastase ajalooga innovaatorina kujundab ABB täna tööstusliku digiteerimise tulevikku ning juhib energeetika- ja neljanda tööstusrevolutsiooni arenguid. FIA vormel E elektrivormelite sarja nimesponsorina edendab ABB e-mobiilsust jätkusuutliku tuleviku nimel. ABB tegutseb enam kui sajas riigis ja annab tööd ligikaudu 135 000 inimesele.
Kontakt
ABB AS

Aruküla tee 83 Jüri alevik, Rae vald Harjumaa 75301

+372 680 1800

Ouman Estonia OÜ
Ouman on hoonete automatiseerimisele ja energiatõhususele spetsialiseerunud Soome kontsern, mis laieneb Läänemere piirkonnas.
Kontakt
Ouman Estonia OÜ

Kalevi põik 7, Kuressaare, 93815 Saare maakond

+372 452 4405

Harju Elekter Group AS
Harju Elekter Group peakorteriga Keilas on asutatud 1968. aastal. Kontserni põhitegevus on elektriseadmete ja -materjalide tootmine ja müük Balti mere regiooni tarbeks. Kontsernis töötab 695 inimest, neist 400 Eestis, 130 Soomes, 115 Leedus ja 50 Rootsis. Ettevõtte aktsiad on noteeritud Tallinna Börsi põhinimekirjas.
Kontakt
Harju Elekter Group AS

Paldiski mnt 31, 76606 Keila, Eesti

+372 674 7400

Konesko AS
AS Konesko on 1992. aasta lõpus loodud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mille põhitegevusalaks oli algselt teenustööna elektrimootorite staatorite mähkimine. Algusaastetel toimus ettevõtte tootmistegevus Tallinnas. Praeguseks on AS Konesko põhitegevusaladeks elektrikilpide, elektrimootorite valmistamine ning sildkraanade otsavankrite valmistamine ja masinaehituslik allhanke töö. Ettevõte tegutseb Koerus, Põltsamaal ja Türi-Allikul. AS Konesko on suurim elektrimootorite tootja Eestis, mis annab tööd üle 350 inimesele.
Kontakt
Konesko AS

Paide tee 26, 73001 Koeru, Järvamaa

+372 38 38 165

Alpek OÜ
Meist algab mööbel…
Alpek OÜ on poroloonilõikekeskus ja pehmemööbli tarvikute hulgimüügiga tegelev ettevõte
Kontakt
Alpek OÜ

Taevavärava tee 4a 75306 Lehmja , Rae vald, Harjumaa

+372 503 6907

Mivar-Viva AS
AS Mivar-Viva on eraaktsiaselts, mis asutati 1993. aastal. Ettevõtte eelkäijateks on AS Mistra-Viva ja Viljandi Linavabrik – viimase ajalugu algab aastast 1912. AS Mivar-Viva põhitegevuseks on kodutekstiilitoodete valmistamine erinevatele tarbijatele. Firma põhitoodanguks on mitmesugustest kangastest ja erineva kiutäidisega valmistatud tekid ja padjad. Peale selle valmistatakse veel muid kodutekstiilitooteid – magamiskotte, voodikatteid, madratsikatteid. Põhiosa toodangust eksporditakse Euroopa riikidesse – Hollandisse, Saksamaale, Rootsi, Soome.
Kontakt
Mivar-Viva AS

Lossi 41, 71020 Viljandi, Eesti

+372 433 4296

Valent OÜ
Rõivaste tootmine.
Kontakt
Valent OÜ

Kiisa tn 8/1 Tallinn Harjumaa 11313

+372 520 5001

QLA Insurance OÜ
Quantum Leap Agency Insurance on meedial ja tehnoloogial põhinev finantstoodete turundamiseks loodud ettevõte. Meie missiooniks on muuta finantsteenuste turgu ning võimaldada kõigile parimaid kindlustustooteid. QLA esmane prioriteet on tagada, et meie inimesed ning kliendid saavutavad enda eesmärgid. Aitame ettevõtetel suurendada kasumit ning vähendada tööjõu voolavust, nii finantstoodetega, töötubade kui ka EU toetustega. QLA Insurance on ka Compensa Life Vienna Insurance Group SE ja BFAA partner. Lisaks teeme ka QLA Podcasti, saadaval nii Youtube's kui ka Spotify's Youtube: https://www.youtube.com/@qlainsurance Spotify: https://open.spotify.com/show/476ntk0YMDK83bl4RpR3Em
Kontakt
QLA Insurance OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 7-70, 10145

+372 5662 2965

Refiner OÜ
Re:finer tõlkebüroo kolmeks põhiväärtuseks on kliendikesksus, järjepidevalt ühtlane ja kvaliteetne teenus ning detailsusteni professionaalsus. Refiner OÜ pakub järgmiseid teenuseid: kirjalik tõlge teksti loomine keeleline toimetamine suuline tõlge Refiner OÜ klientideks on mainekad ettevõtted Eestist ja välismaalt, näiteks Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Energia, Tallinna Ülikool, University of Helsinki, Eesti Meremuuseum, Tallinna Tehnikaülikool, Kalev jpt.
Kontakt
Refiner OÜ

Pärnu mnt 10, 10148 Tallinn, Eesti

+372 627 0160

Visiit Primo OÜ
Juhtimiskoolitused ja rahvusvahelised arengukoostööd.
Kontakt
Visiit Primo OÜ
EMI EWT Ida-Lääne Koolituse OÜ
EMI EWT on üks vanimaid mitteriiklikke koolitusettevõtteid ning esimene väliskaubandust õpetav eraõppeasutus Eestis. EMI EWT avas oma uksed juba 80-ndate lõpus ning eelmise sajandi viimastel aastatel hoiti juhtivaid positsioone ajalehe „Äripäeva” koolitusfirmade TOPis. Möödunud aastate jooksul on EMI EWT tegevusvaldkond laienenud ning väliskaubanduse õppesuunale on lisandunud nii juhtimise kui finantsjuhtimise, äriõiguse, turunduse ja müügitöö ning riigihangete õppesuunad, samuti korraldatakse rahvusvahelisi äri- ja koolitusreise. Välja on töötatud arvukaid uudseid ja kaasaegseid teadmisi ning trende edasiandvaid õppekursuseid, ainukese õppeasutusena Eestis väljastati FIATA diplomit ning ettevõtte osaleb aktiivselt erinevate siseriiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonide, sh Pariisis paikneva Rahvusvahelise Kaubanduskoja ICC töös. Samas ei ole EMI EWT kunagi ära unustanud oma missiooni, pakkuda ühiskonna arenguid analüüsivaid, väärtusi loovaid ning kliendi huvisid arvestavaid kvaliteetseid koolitusi ning konsultatsioone.
Kontakt
EMI EWT Ida-Lääne Koolituse OÜ

Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn

+372 684 1060

BAV Engineering OÜ
Põhilised tegevusalad on: 1. Puiduküttel töötavate soojusgeneraatori komplekside projekteerimine. Nad on projekteerinud komplekse võimsustega 2 MW kuni 40 MW. Kompleksi põhiosadeks on: küttekolle, kütuse põletusrest, kütusesöötja, kütuse etteande transportöör, liikuva põrandaga kütuseladu, põlemisõhu süsteem, tuhaärastussüsteem, heitgaaside primaarpuhastus. 2. Kraap-, lint- ja tigukonveierite projekteerimine. 3. Omaprojekteeritud seadmete valmistuse organiseerimine ja projekti järelvalve. Vajadusel ka seadmete montaaž tellija juures. 4. Puidugraanuli küttel konteinerkatlamajade projekteerimine ja valmistamine. Küttevõimsusega 150 – 250 kW. BAV Engineering OÜ poolt projekteeritud ja valmistatud seadmed töötavad USAs, Kanadas, Malaisias, Rootsis, Norras, Venemaal ja Lätis.
Kontakt
BAV Engineering OÜ

Hoiu 6, Laagri, 76401

+372 5048 235

NPM Silmet AS
NPM Silmet AS on üks Euroopa suurimatest harumetallide ja harumuldmetallide tootmisettevõtetest. Tööstus on maailmaulatuslik - 99% materjalidest tuleb väljastpoolt Eestit - eelkõige Brasiiliast, AÜ-st ja Venemaalt ning 99% toodangust eksporditakse ka välismaale - kõige rohkem EL, AÜ ja Jaapan. NPM Silmet AS-i toodangut kasutatakse autotootmises, lennunduses, elektroonikas ning high-tech varustuses. Kuni 1/10 tantaali ja kuni 1/5 nioobiumi nõudlust maailmas toodetakse NPM Silmet-is. Ettevõte oli tegelikult asutatud 1920. aastal kui Rootsi ettevõtjad asutasid põlevkivitööstust Eestis. Nõukogude ajastul oli ettevõtte nimi "Tsehh nr 7", mis tootis uraaniumi. Muld- ja harumuldmetallide toodang algas 1970. aastatel. 1990. aastal sai ettevõte nimeks Silmet, uraaniumi toodang lõpetati ja fokuseeriti metallide toodangule.
Kontakt
NPM Silmet AS

Kesk 2 Sillamäe, Ida-Virumaa 40231 Eesti

+372 392 9137

Estanc AS
Estanc on pikaaegne projektipõhiseid protsessiseadmeid valmistav Eesti tootmisettevõte. Estanc omab laialdast rahvusvahelist kogemust suurte projektidega ja nende mitmekülgsest nomenklatuurist leiab: Surveseadmed– Toitevee mahutid, Auruakud, Reaktorid, kolonnid ja teised survemahutid LNG mahutid Soojusvahetid– torusoojusvahetid ja õhueelsoojendid Gaasipesurid Survevabad mahutid– Kütusemahutid ja teised Torustikud Korstnad Estanc omab kehtivaid sertifikaate ja töötab kooskõlas ISO9001, EN 1090, ISO 3834-2, ISO14001 ja OHSAS18001 standarditega. Estanc on võimeline ja omab õigusi toota Achilles JQS, TR TC 032/2013, GOST, PED, ASME ja ASME U ning U2 stampi kohaselt. Estanci portfellis on rohkem kui 200 erinevat keevitusprotseduuri, nimekiri täieneb pidevalt.
Kontakt
Estanc AS

Põrguvälja tee 5a, Pildiküla, 75308 Rae vald

+372 614 5400

Lavinton OÜ
Lavinton OÜ alustas metall-lehest tõmmatud võrkude ehk lehtvõrkude tootmist 1995. aaastal ja on siiamaani ainuke tootja Eestis ja Baltikumis. Lavinton OÜ klientideks on enamik ehitus- ja metallitöötlusfirmasid Eestis, energeetikaettevõtted ning toiduaine- ja piimatööstused. Maksimaalne tootmisvõimsus on ca 60-80 tonni toodangut kuus. Üle 50% toodangust läheb ekspordiks
Kontakt
Lavinton OÜ

Pardiloigu 5, 11712 Tallinn

+3726659471

Mammaste Metall OÜ
Mammaste Metall alustas tegevust 1991. aastal. Alates 1994. aastast alustas ettevõte ehituslike metallkonstruktsioonide tootmisega. 2000. aastal toodeti esimesed transportöörliinid puidu- ja paberitööstuse ettevõtetele. Hiljem lisandusid puidutransportöörid metsatööstusettevõtetele. Neid on tarnitud maailma erinevatesse paikadesse. Peamised eksporditurud on Soome, Rootsi ja Norra. Viimasel kümnel aastal on ekspordi osakaal toodangust vaheldunud 70-95% vahel. Firmal on tootmispinda 1600 m².
Kontakt
Mammaste Metall OÜ

Metalli tee 3 Mammaste, Põlva vald 63211 Põlvamaa

+372 799 4068

T-Tammer OÜ
T-Tammer OÜ on 1995. aastal asutatud Eesti pereettevõte, mis toodab terasprofiilist ning silemetallist tuletõkke-/tavauksi ja -aknaid. Teostavad Stålprofil AB profiilide edasimüüki Baltikumis. T-Tammer OÜ on tänaseks kasvanud ca 145 töötajaga suurimaks metalluksetootjaks Baltikumis.
Kontakt
T-Tammer OÜ

Väike-Paala 4, 11415, Tallinn

+372 614 5500

AQ Lasertool OÜ
AQ Lasertool OÜ on AQ Group AB tütarettevõte, mis tegutseb Eestis alates 2003 a. Ettevõttes töötab umbes 380 töötajat. Pärnumaa tootmisüksuse põhitegevuseks on metallist komponentide ning koostude tootmine rahvusvahelistele koostööpartneritele erinevates tööstusharudes nagu auto-, energeetika- ning rongitööstus. Ettevõttel on tootmisüksus Harjumaal Viimsis, mis tegeleb metalltoodete pinnatöötlusega, E-coat ja pulbervärvimine, ning tootmisüksus Jüris, mis tegeleb metallist komponentide vormimisega. AQ Lasertool OÜ on pälvinud tiitlid „Pärnumaa parim ettevõte" aastatel 2009 ja 2012 ning "Pärnumaa vastutustundlik ettevõtja" 2014.
Kontakt
AQ Lasertool OÜ

Lagre tee 2 88311 Lemmetsa küla Pärnu linn, Pärnumaa

+372 445 95 80

Lemeks AS
AS Lemeks on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1993. aastal eesmärgiga luua kaasaegne süsteemselt Eestit hõlmav metsavarumise ettevõte, mille baasile toetudes rajada kodumaist puitu väärtustav puidutööstus. Tänaseks on Lemeks Grupp arenenud Eesti üheks suuremaks tööstusettevõtteks, mis tegutseb edukalt nii puidutöötlemise ja metsavarumise valdkonnas kui ka põllumajanduses. 22 tütar- ja sidusettevõtet annavad tööd rohkem kui 800-le inimesele Eestis, Lätis, Prantsusmaal ja Suurbritannias.
Kontakt
Lemeks AS

Näituse 25, 50409 Tartu

+372 738 6900

Peetri Puit OÜ
Peetri Puit OÜ on 2002. aastal tootmistegevusega alustanud Eesti kapitalil põhinev puidutöötlemisettevõte. 2012. aastal valiti firma uueks kaubamärgiks ARCWOOD by Peetri Puit.
Kontakt
Peetri Puit OÜ

Pärnaõie 32 63308 Põlva

+372 79 91 200

NTN EST AS
NTN EST AS põhitegevuseks on rahvusvaheliste kaubavedude korraldamine. Pakume logistika- ja transporditeenuseid vastavalt klienti vajadustele. Korraldame eksport- ja importveoseid Eestist ning ka kolmandates riikides. Ettevõttes on tööl oma ala parimad spetsialistid ja meie rahvusvahelised koostööpartnerid on sertfitseeritud. Samuti on meil head suhted eri vedajatega üle maailma. NTN EST AS on Teie usaldusväärne ja konkurentsivõimeline partner maantee-, mere-, raudtee- ja lennutranspordis
Kontakt
NTN EST AS

Osmussaare 8, 13811, Tallinn, Estonia

4U Logistics OÜ
4U Logistics OÜ on tolliteenuseid pakkuv ettevõtte, olles ainus tolliagentuur, kes osutab teenust Eesti suuremates linnades, pakkudes oma klientidele kvaliteetset teenindust koos personaalse nõustamisega Tallinnas, Tartus, Rakveres, Pärnus, Narvas ja Võrus. 4U Logistics OÜ tolliagendid aitavad teid kõigis kaubavahetusega seonduvates tegevustes - tollivormistus, transiit, tolliladu, tollimaksud, intrastat. 4U Logistics OÜ-le on väljastatud AEO sertifikaat, mis kinnitab usaldusväärsust ja kvaliteetset teenindust tolliteenuste turul. AEO sertifikaat annab tolliagentuurile ja selle kliendile mitmeid märkimisväärseid eeliseid.
Kontakt
4U Logistics OÜ

Niidu tee 6, 74201 Loo, Jõelähtme vald

+372 636 3095

3p logistics OÜ
3PL GROUP™ on keskmise suurusega transpordi- ja logistikaettevõte, mille peakontor asub Taanis. Harukontorid asuvad Skandinaavia ja Baltimaades ning Kesk-Euroopas. Ettevõte on finantsiliselt stabiilne ning sel on laialdane ja püsiv rahvusvaheline võrgustik. 3PL GROUP™ on ka AEO ja AAA sertifitseeritud. Peamised tegevusalad on mere- ja lennutransport, laialivedu Euroopas, ülegabariidilised veod ja laologistika. 3PL teeb koostööd partneritega üle kogu maailma.
Kontakt
3p logistics OÜ

Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki põik 2, 12919

+372 5860 7070

Windline OÜ
Windline osutab rahvusvahelisi autokaubaveo teenuseid ning on spetsialiseerunud täis- ja osakoormate veole. Lisaks kaubavedudele pakuvad lisateenustena: vedude ekspedeerimisteenust, ladustamisteenust, tollivormistust, veosekindlustuse vahendamist. Ettevõte alustas tegevust 2006 aastal kahe veoki ja poolhaagisega. Tänaseks töötab ettevõttes 24 oma ala professionaali. Neile kuulub 17 veoki- ja järelhaagise komplekti ning üks väikebuss. Kokku opereerivad nad üle 40 veovahendi tööd.
Kontakt
Windline OÜ

Gaasi 6a, 11415 Tallinn, Eesti

+372 6014010

Alpi Eesti OÜ
ALPI kontsern on esindatud kõigil kontinentidel ja organisatsioonis töötab kokku üle 1000 inimese. Enam kui 70 aastaga on kasvatud märkimisväärseks ettevõtteks konkurentsitihedal transpordi- ja logistikaturul. 2006. aastal loodud Alpi Eesti OÜ teenindab kliente, rakendades parimat maantee-, mere – ja õhuvedude ning laologistikapraktikat. Ettevõtte töötajatel on soov tuua oma klientideni ALPI kontserni perekesksus, hoolivus ja sõbralikkus, mille seovad professionaalse teenindusega.
Kontakt
Alpi Eesti OÜ

Loomäe tee 8, 75306 Lehmja, Rae vald, Harjumaa, Eesti

+372 640 7054

Atlas Baltic OÜ
Mere-lastiveo organiseerimine, laevade agenteerimine
Kontakt
Atlas Baltic OÜ

Uus-Sadama Str. 21, Suite 308, 10120 Tallinn, Estonia

+372 631 8980

Parme Trans OÜ
Euroopa kaubavedude alal töötamise 20 aasta vältel on firma Parme Trans saavutanud silmapaistvaid tulemusi logistika arendamisel ning käesoleval ajal peetakse seda eeskujulikuks transpordiettevõtteks.
Kontakt
Parme Trans OÜ

Madara 31, 10613, Tallinn

+372 6259 761

Eesti Ostu- ja Tarneahelate Juhtimise Ühing MTÜ
Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühing on füüsiliste ja juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille tegevuse eesmärgiks on ostu-, hanke- ja tarneahelate juhtimise edendamine, ühingu liikmete professionaalsete oskuste pidev tõstmine ning arendamine ja selle kaudu Eesti majanduselu ning sotsiaalsfääri parendamine.
Kontakt
Eesti Ostu- ja Tarneahelate Juhtimise Ühing MTÜ

Tatari 7, 10116 Tallinn

Kaarlaid OÜ
Kaarlaid OÜ pakub rahvusvahelist ülegabariidiliste/eriveoste veokorraldamisteenust. Kaarlaid tegeleb nii üksikute vedude kui ka ajamahukate ja keeruliste projektidega. Nad on multimodaalsete eriveoste ja heavy-lift transpordilahenduste insener ja veokorraldaja, logistikapartner ja projektide teostaja.
Kontakt
Kaarlaid OÜ

Aruküla tee 51, 75301 Jüri Harjumaa, Estonia

+372 600 0200

Kase Kaubandus OÜ
Kase Kaubandus OÜ on loodud 1994. aastal ning tegevusalaks on reisijate vedu Eestis. Tänu rahvusvaheliste vedude litsentsile teostavad sõite ka Eestist väljaspool. Osaühingul on olemas kõik vajalikud load sõitjateveo korraldamiseks. Kase Kaubanduse bussijuhid on sõbralikud, abivalmid ja omavad pikaajalisi sõidukogemusi.
Kontakt
Kase Kaubandus OÜ

Ülesõidu 8 Tapa, Lääne-Virumaa 45108

+372 511 6315

Saaremaa Piimatööstus AS
AS Saaremaa Piimatööstus on piimanduse alal suurte kogemuste ja pikaajaliste traditsioonidega ettevõte, mis on tegutsenud juba esimese Eesti Vabariigi aegadest alates. Selle aja jooksul on tegutsetud erinevates struktuurilistes vormides ning aastast 1996 oldi koos lihatööstusega Saaremaa Liha- ja Piimaühistu omanduses. Alates 1. aprillist 2007 on AS Saaremaa Piimatööstus eraldiseisev ettevõte, mille peamiseks tegevuseks on piima kokkuost. Seda väärindavad juustuks ja võiks Eesti ühes kaasaegsemas tööstuses ligi 90 töötajat. Ettevõtte eesmärgiks on tarbijasõbralike, kvaliteetsete ning maitsvate toodete valmistamine nii kodumaale kui ka välisturule. Samuti ollakse oma klientidele alati lähedal ja arenetakse koos nendega. Saaremaa Piimatööstuse strateegiaks on Saaremaal jätkusuutliku piimatootmise edendamine ja piimatöötlemise tagamine.
Kontakt
AS Saaremaa Piimatööstus

Pikk tn 64 93815 Kuressaare, Eesti

+372 45 24 186

Selver AS
Selver on Eestis tegutsev kaubanduskett, kuhu kuuluvad super- ja hüpermarketid. AS Selver on Tallinna Kaubamaja Grupp ASi tütarettevõte. AS Selveri tütarettevõte on Kulinaaria OÜ. Selveri kauplusteketile pandi alus 1995. aastal, mil Tallinnas Lasnamäel avati Punane Selver. Selver alustas üksiku kauplusega, visioon areneda ühtsetel põhimõtetel toimivaks kaupluseketiks kasvas välja igapäevase töö käigus.
Kontakt
Selver AS

Pärnu mnt 238, 11624 Tallinn

+372 667 3800

Taarapõllu Talu OÜ
Taarapõllu Talu tegeleb puuviljade, marjade ja köögiviljade mahetootmise ning töötlemisega.
Kontakt
Taarapõllu Talu OÜ

Taarapõllu Talu OÜ, Kangsti, Rõuge vald, Võrumaa 66103

+372 5919 0227

Revala OÜ
Revala OÜ asutati 1990. aastal piimatööstuse logistika- ja ladustamisteenuse osutajana. Sellest ajast alates on loodud usaldusväärne tarnijate ja klientide võrgustik. 1990. aastate lõpus alustati omatoodete - piimapõhiste pulbersegude väljatöötamise ja kauplemisega. Ettevõtte peamine eesmärk on pakkuda soodsaid alternatiive, säilitades samal ajal lõpptoote kvaliteedi. Olles kiiresti kasvav ettevõte, ollakse klientide vajadusi arvestades paindliku ning pakutakse ka väikseid koguseid.
Kontakt
Revala OÜ

Vae 2, Laagri 76401, Harjumaa, Eesti

+372 6541 777

Saku Õlletehase AS
Saku Õlletehase sünnipäevaks loetakse 1820. aastat, mil Saku mõisa tollane omanik saksa soost krahv Karl Friedrich Rehbinder asutas mõisa juurde õllekoja. Alates 2008. aastast on Saku Õlletehase ainuomanikuks globaalne õllehiid Carlsberg Group. Carlsberg on Taani päritolu õlletootja, millele pani 1847. aastal aluse J.C Jacobsen tuletades ettevõttele nime oma poja nimest Carl. Carlsbergi peakorter asub jätkuvalt Taanis Kopenhaagenis, kuid Carlsbergi ettevõtete tooteid turustatakse enam kui 150 riigis üle maailma.
Kontakt
Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku, Harjumaa 75501

+372 650 8400

Cilia OÜ
Eriarstiabi osutamine. Nägemiskontroll, silmakontroll.
Kontakt
Cilia OÜ

Lasteaia tn 12 Rapla, Rapla vald Raplamaa 79512

+372 48 94 202

Acino Estonia OÜ
Farmaatsiafirma Põlvas
Kontakt
Acino Estonia OÜ

Jaama 55, Põlva, 63306 Põlva maakond

+372 799 8100

Optiland Eesti OÜ
1998. aastal Keilas esimese kaupluse avanud Optiline Grupp OÜ on tänaseks Pere Optika brändi kasvatanud prillipoodide ketiks, millel on 35 kauplust üle Eesti.
Kontakt
Optiland Eesti OÜ

Jaama tn. 6, Keila

+372 6620 231

Pharmal OÜ
Kaarli Apteek.
Kontakt
Pharmal OÜ

Kaarli pst 11, Tallinn, Harju maakond

+372 644 1267

Saare Golf OÜ
Golfiväljakute haldamine.
Kontakt
Saare Golf OÜ

Merikotka 35, 93810 Kuressaare Saaremaa, Estonia

+372 5041792

Golfer OÜ
Pärnu Bay Golf Links on mitmekülgne golfikompleks, kus lisaks 18-rajalisele väljakule on ka 5 par-3 rada ning harjutusväljakud lähi- ja kauglöökide harjutamiseks. Tegu on Baltikumi esimese links-tüüpi väljakuga, mille pikkus on 4500 kuni 6200 meetrit. Vahetult mere ääres paikneb lisaks väljakule ka efektne klubihoone, milles saunad golfimängijatele, golfitarvikuid pakkuv kauplus, lounge kohvik ning restoran Eagle. Restoran pakub modernseid Euroopa maitseid põhjamaises võtmes.
Kontakt
Golfer OÜ

Klubi tee 1, Reiu village, Häädemeeste, Pärnumaa Estonia

+372 44 33 030

Kevelt AS
Kevelt AS on Eesti ravimifirma, mis tegeleb mitmesuguste ravimite tootmise, edasimüügi ja allhangetega. Kevelti tootearendus, tootmine ning toodete väljastamine vastab kõige rangematele kvaliteedinõuetele ravimitööstuses. Ravimite tootmine aktsiaseltsis Kevelt toimub vastavalt GMP reeglitele. Kevelti meeskond on tugeva teaduspotentsiaaliga.
Kontakt
Kevelt AS

Teaduspargi 3/1, 12618, Tallinn, Estonia

+372 606 6969

X