fbpx

jaanuar 2020

Sisekoolitus: Tarneklauslid Incoterms ja ICC tüüpmüügilepingu oskuslik kasutamine.Juba esimese tehinguga sain koolituse kulu kümnekordselt tagasi!

Kirjeldus

Tarneklauslid Incoterms® 2020 ja ICC tüüpmüügilepingu oskuslik kasutamine

Sisekoolitused Incotermsi teemal. Standardne variant koosneb kolmest koolitusest a´4-5 akadeemilist tundi nädalase vahega. Koolitust tehakse eesti  või inglise keeles. Grupi suurus 8-18 kuulajat. Üle kümne tarneklauslite sisekoolituse on tellinud Gunvor Services AS. Korduvtellijate hulka kuuluvad ABB AS, NPM Silmet OÜ, Tarneahelate Juhtimise Ühing Prolog, Ida-Virumaa Ettevõtluskeskus. Lisaks on Incoterms 2020 sisekoolitusi tellinud Filter AS, Nordmet AS, Acino Estonia OÜ, Wiima Logistics OÜ, Metaprint AS,  AS Framm, Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus, KredEx Krediidikindlustus AS.
Oleme paindlikud koolituse sisu, rühma suuruse ja ajakava osas.  Ei soovita liiga suurt rühma (üle 18 osaleja).
Väga positiivne on firma finantsjuhi, pearaamatupidaja, kontrolleri huvi Incotermsi vastu. Sisekoolituse gruppides kohtab  üha sagedamini logistikute, eksportööride-importööride, ostu- ja müügijuhtide kõrval finantsjuhte, raamatupidajaid, ka pearaamatupidajaid.

Oleme avatud tellijate erisoovidele. Nii näiteks tellis Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus spetsiaalse sisekoolituse Incotermsi kasutamisest riigihangetes. Juba on vormistatud ka kordustellimus.

Seda sisekoolitust teeme ka Interneti teel. Veebikoolitus toimub samuti kolmes osas. Ühe osa pikkus 5 akadeemilist tundi. Esimene koolitus toimus Põlva ettevõtte Acino Estonia OÜ tellituna 2020 aprillis (Covidi tõusuajal). Osavõtjate tagasiside oli igati positiivne. Kasutatud veebinariplatvorm võimaldas osalejaid hästi kaasata ning andis head tagasisidet sellest, kuidas lektori pakutu osavõtjatele kohale jõudis. Saadud kogemus kinnitab, et ka veebiseminari vormis on võimalik tõhusaid sisekoolitusi teha.

Koolitaja

Tiit Tammemägi, Ph.D., Rahvusvahelise Kaubanduskoja kommertsõiguse ja –praktika komisjoni liige, Incoterms 1990, 2000, 2010 ja 2020 eestindaja. ICC serifitseeritud Incoterms 2020 treener

Koolituse viib läbi ICC Eesti asutajaliige EMI EWT. 

 

Registreerimine Registreerimisvormil või
E-posti teel: icc@icc-estonia.ee
Lisainfo telefonil +372 684 070

Aeg

Aastaringne üritus (2020)

Toimumiskoht

ICC Eesti asukoht Tammsaare Ärikeskuses Krõõda torni II korrusel

A.H. Tammsaare tee 47

Täiendav info ja registreerimine

Rahvusvaheline Kaubanduskoda – ICC Eesti koostöös EMI EWT-gaE-mail: icc@icc-estonia.ee; Tel: +372 684 1252

X