fbpx

märts 2024

21märtsallday22alldayTranspordilogistika ja väliskaubandus liikmesfirmalt PROLOG

Kirjeldus

Varude- ja laoprotsesside juhtimine on Tarneahelajuhi arenguprogrammi kuues moodul. Samas on see iseseisev ja terviklik käsitlus, mida võib kuulata eraldi koolitusena. Koolitus aitab osalejatel mõista tarneahela juhtimise olemust ja eripära ning selle vahetut seost ettevõtte strateegilise juhtimisega.

Sihtrühm

Koolitus on suunatud laiale sihtrühmale, mis hõlmab endas nii planeerijaid, ostjaid/hankijaid, logistikuid kui ka tootmisjuhte.

Teemad

Incoterms, rahvusvahelised konventsioonid ja lepingud, kaasnevad riskid ja riskide maandamise viisid, logistikateenused, veo- ja ekspedeerimislepingud, vedaja vastutus-, ekspedeerija vastus- ja veosekindlustus.

Koolitajad

Tiit Tammemägi, PhD.

Auesimees
Rahvusvaheline Kaubanduskoda – ICC Eesti

Tammemägi on kauaaegne ICC Kaubandusõiguse ja -praktika komisjoni liige ning Incoterms 1990, 2000 ja 2010 eestindaja ja kirjastajaTa on kirjutanud kasutajajuhised kolmele viimasele Incotermsi versioonile. Ta on kaasautor mitmes ekspordi, väliskaubanduse ja logistika käsiraamatus. Aktiivse väliskaubanduskoolitajana peab ta loenguid eesti, inglise ja vene keeles. Tiit Tammemägi on innukas ICC loodud väliskaubanduse “ühiskeele” ning “Make Trade Simple!” põhimõtete propageeerija.

LinkedIN

Tõnis Hintsov

Logistikaekspert, -konsultant ja -õppejõud
Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu PROLOG juhatuse liige

LinkedIN

Koolituskoht: Tammsaare Ärihoone Krõõda torn I korrus. Võimalikust asukoha muutusest teatatakse aegsasti enne koolitust.

Hind

Tavahind 465€ +km
ICC Eesti liikmehind 399€ +km

Hind katab: koolituse, koolitusmaterjalid, kaks + kaks kohvipausi ja kaks lõunat

TÄIENDAV INFO JA REGISTREERIMINE

Lisainfo: icc@icc-estonia.ee, +372 684 1252

Registreeru siin

Aeg

märts 21 (Neljapäev) - 22 (Reede)

X