fbpx

mai 2021

13mai10:0010:00ICC Eesti hommikuklubiEsinejateks dr Arkadi Popov ja Priit Haldma (Estanc AS)

Kirjeldus

Koroonaviirus peatas muu hulgas ka meie populaarse Kella Kuue Klubi. Vastukaaluks avasime ICC Eesti hommikuklubi – tasuta veebikohtumiste sarja Zoomi keskkonnas. Igal kohtumistel on keskne teema ja esineja(d). Mikrofon on kõigile avatud. Saame esitada küsimusi, jagada oma õnnestumisi ja ka nõu küsida, kui vaja. Hommikuklubi kestvus on maksimaalselt üks tund. 

Hommikuklubisse tuleb viiendat korda dr. Arkadi Popov. Ta on optimistlikult meelestatud ja loodab, et lähitulevikus tema „rindeteateid‟ vaja ei ole. Hindame dr Popovi panust kõrgelt. Tema sisukad esinemised on aidanud klubilistel koroonaajal õigesti orienteeruda, tegutseda ja arukat optimismi säilitada.

Eelmises ICC Eesti hommikuklubis käis esinemas Andres Lampe, Kaarlaid OÜ tegevjuht, kes andis ülevaate 200 tonnise toiteveemahuti transpordist Uruguaysse. Seekordse hommikuklubi teiseks esinejaks oleme kutsunud rekordilise toitevee deaeraatori tootja enda, Estanc AS-i tegevjuhi Priit Haldma. Estanc AS on ICC Eesti kuldliige. Läbinisti innovaatilise firma tegemistest on kindlasti huvitav kuulata.

Registreerimisvormi peal saate esitada eelnevalt kirjalikke küsimusi esinejatele. 

Hommikuklubi toimub neljapäeval, 13. mail, kell 10:00.

Registreerimine:

    Aeg

    (Neljapäev) 10:00 - 10:00

    X