fbpx

juuni 2020

04juuni10:0011:00ICC Eesti hommikuklubiKuidas elad Ida-Virumaa?

Kirjeldus

Koroonaviirus ei lase meil praegu Kella Kuue Klubi pidada. Vastukaaluks avasime ICC Eesti hommikuklubi, nüüd siis Kella Kümne Klubi.

See on veebikohtumiste sari Zoomi keskkonnas neljapäeviti algusega kell 10:00. Eriolukord on küll lõppenuks kuulutatud, aga hädaolukord jätkub. Aeg on tõsine ja jagatud mure on jagatud mure. Ent veelgi väärtuslikum on ellujäämiskogemus, mida kaasliikmetele jagada.

Igal kohtumisel on keskne teema ja esineja(d). Mikrofon on kõigile avatud. Saame esitada küsimusi, jagada oma õnnestumisi ja ka nõu küsida, kui vaja.
Hommikuklubi kestus on 30 minutit. Kui asjalikku teavet jagub, siis maksimaalselt üks tund.

Järgmine ICC hommikuklubi on neljapäeval, 4. juunil.

Seekord oleme esinema kutsunud peadirektor Raivo Vasnu, NPM Silmetist, mis on üks Euroopa suurimatest harumetallide ja harumuldmetallide tootmisettevõtetest.
Teiseks esinejaks on Viru Keema Grupi töökeskkonnajuht Ksenia Moskvina. Ksenia annab ülevaate kontsernis ettevõetud meetmetest ning mõjudest ja tagajärgedest. Viru Keemia Grupp on Eesti suurim põlevkiviõlitootja, mis jätkab uhkusega 1924. aastal alguse saanud Eesti põlevkivi väärindamise traditsiooni.

 

    Aeg

    (Neljapäev) 10:00 - 11:00

    Leave a comment

    Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

    X