fbpx

juuni 2020

18juuni10:0011:00ICC Eesti hommikuklubiGolf ja mahetoit

Kirjeldus

Koroonaviirus ei lase meil praegu Kella Kuue Klubi pidada. Vastukaaluks avasime ICC Eesti hommikuklubi, nüüd siis Kella Kümne Klubi.

See on veebikohtumiste sari Zoomi keskkonnas neljapäeviti algusega kell 10:00. Eriolukord on küll lõppenuks kuulutatud, aga hädaolukord jätkub. Aeg on tõsine ja jagatud mure on jagatud mure. Ent veelgi väärtuslikum on ellujäämiskogemus, mida kaasliikmetele jagada.

Igal kohtumisel on keskne teema ja esineja(d). Mikrofon on kõigile avatud. Saame esitada küsimusi, jagada oma õnnestumisi ja ka nõu küsida, kui vaja.
Hommikuklubi kestus on 30 minutit. Kui asjalikku teavet jagub, siis maksimaalselt üks tund.

Klubi esimeseks külaliseks on suvepealinnast kutsutud golfikompleks Pärnu Bay Golf Linksi müügi- ja teenindusjuht Kaire Kongas ja ettevõtte juht Peter- Johan Nyberg. Väärib mainimist, et World Golf Awards on hinnanud Pärnu Bay Golf Linksi väljaku Eesti parimaks 2016, 2018 ja 2019 aastal. 

Teiseks klubi külaliseks on Võrumaa mägede nõlvadelt Silvi Langus, ametlikult sertifitseeritud mahetootja Taarapõllu talust. Lugu sellest, kuidas mahepõllunduses ukrainlasteta hakkama saab.

 

    Aeg

    (Neljapäev) 10:00 - 11:00

    Leave a comment

    Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

    X