fbpx

jaanuar 2024

24jaan17:4520:00Jaanuarikuu ÕhtuklubiMajandusekspert Heido Vitsur

Kirjeldus

Jaanuarikuu Õhtuklubisse oleme esinejaks kutsunud majanduseksperdi ning LHV analüütiku Heido Vitsuri.

Juttu teeme mullu Euroopa suurima majanduslanguse läbi teinud Eesti majandusest, maksudest ja energiahindadest ning muust aktuaalsest. 

Oleme Heido Vitsuri majandusartikleid ja esseesid lugenud suure huviga ning leiame, et Eestis on vähe selliseid inimesi, kellel nõnda lai silmaring, analüütilised oskused ning kogemustepagas, kui seda on Heido Vitsuril.

Ameteid on tal olnud mitmeid nii era- kui ka avalikus sektoris: Ta on olnud VII Riigikogu liige, majandusminister Tiit Vähi valitsuses, Tallinna linna majandusnõunik, Eesti Arengufondi majandusekspert, president Kersti Kaljulaidi majandusnõunik. Alates 2012 aastast töötab ta majanduseksperdina LHV Pangas.

Heido esineb meie klubis teist korda, külas käis ta meil ka seitse aastat tagasi, 2017 aasta jaanuaris.

ICC Eesti Õhtuklubi on pika traditsiooniga sügistalvine üritus. Iga kuu kolmandal kolmapäeval kogunetakse, et kohtuda huvitava esinejaga ja kuulata-arutada aktuaalseid teemasid ning süüa kerge õhtusöök. Külalisesinejate nimekiri on olnud esinduslik. Presidendid Meri ja Ilves, peapiiskop Viilma, Teaduste Akadeemia president Soomere, suursaadikud, tuntud kultuuritegelased jne.

Möödunud aastal käisid Õhtuklubis EKRE esimees Martin Helme, ettevõtja Indrek Neivelt, erakond Isamaa esimees Urmas Reinsalu, Rail Baltic Estonia juht Anvar Salomets, Eesti Tööandjate Keskliidu juht Arto Aas, Eesti Konjunktuuriinstituudi juht Peeter Raudsepp, ettevõttekülastused toimusid BLRT Grupis ja NPM Silmetis. Jõulukuu Õhtuklubis esines Eesti Rooma-Katoliku Kiriku piiskop, Tema Ekstsellents piiskop Philippe Jean-Charles Jourdan.

Õhtuklubi toimub kolmapäeval 24. jaanuaril. Meriton spaa- ja konverentsihotellis Toompuiestee 27/Paldiski mnt 4.
Kogunetakse kell 17:45.

Osavõtutasu:

Tavahind 65€ + km, ICC Eesti liikmele 50€, ICC Eesti kuldliikmele 45€

Registreerimine ja täpsem info:

icc@icc-estonia.ee

Või registreerimisvormil siin

Aeg

(Kolmapäev) 17:45 - 20:00

X