fbpx

november 2018

21nov17:4519:30Kella Kuue Klubi: "Teeme Ära" rääkimata pool

Kirjeldus

21. novembril kell 17.45 toimuva Kella Kuue Klubi külaliseks on maailma suurima kodanikualgatuse Maailmakoristuspäeva ehk World Cleanup Day võrgustiku juht Heidi Solba.

Maailmakoristuspäev sai alguse 2008. aastal Eestis liikumisest Teeme Ära, mil üle Eesti tuli kokku 50 000 inimest eesmärgiga puhastada prügist terve riik. Tänaseks on Teeme Ära rahvusvahelise liikumisega liitunud enam kui 150 riiki ja koristamistalgutel kaasa löönud üle 20 miljoni inimese. Teeme Ära on üks ÜRO Keskkonnaprogrammi akrediteeritud partnerist ning pälvinud Euroopa Parlamendi Euroopa Kodaniku auhinna.

Heidi Solba on inspireeriv rohelise mõttemaailmaga inimene, kes juhib ülemaailmset 150 riigi liidritest koosnevat võrgustikku, mis koordineerib Maailmakoristuspäeva tööd. Tema missiooniks on leida üle maailma uusi “Rainer Nõlvakuid”, kelle eestvedamisel esimene Teeme Ära Eestis sündis.

Heidi on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis keemiatööstust ja keskkonnakaitset – üheks suurimaks motivaatoriks oli Greenpeace. Eelnevalt on ta tegelenud personalitöö, kliendisuhete ja organisatsiooniarendusega nii pangaduses, koolitusvaldkonnas, EASis kui ka Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumis. Heidi esimene kokkupuude Maailmakoristuspäevaga oli juba 2008. aastal esimesel Teeme Ära koristuspäeval.

Teeme Ära (Let’s Do It) liikumist tuntakse laiemalt kui koristusinitsiatiivi, kuid maailmas on väga palju piirkondi, kus vajadust selle järgi enam ei ole. Seetõttu on võrgustiku üheks arengusuunaks ka inimeste väärtushinnangute kujundamine, keskkonnasäästliku mõtteviisi arendamine ja üldine ennetustöö reostuse tõkestamiseks.


Klubiõhtu teemaks on “Teeme Ära” rääkimata pool. Klubiõhtu toimub 21. novembril kell 17.45 kohvikus Gourmet Coffee Kadriorg aadressil L. Koidula 13a, Tallinn.

Osavõtutasu ICC Eesti kuldliikmele 35€, ICC Eesti liikmele 40€, tavahind 45€. Hindadele lisandub käibemaks. Registreerimine telefonil 684 1252 või alloleva vormi kaudu.


Registreerimisvorm


  Aeg

  (Kolmapäev) 17:45 - 19:30

  Toimumiskoht

  Gourmet Coffee Kadriorg

  L. Koidula 13a, 10150 Tallinn

  Täiendav info ja registreerimine

  Rahvusvaheline Kaubanduskoda - ICC EestiE-mail: icc@icc-estonia.ee; Tel: +372 684 1070 A.H. Tammsaare tee 47

  X