fbpx

veebruar 2024

28veeb17:4520:00Veebruarikuu ÕhtuklubiAivar Mäe

Kirjeldus

Veebruarikuu Õhtuklubisse oleme esinejaks kutsunud Aivar Mäe.

Tema juhtimisel renoveeriti Estonia, Vanemuise ja Jõhvi kontserdimajad, Paide kultuurikeskus, Peterburi Jaani kirik ja Ernesaksa külalistemaja ning rajati Pärnu ja Viimsi kontserdimajad ja Arvo Pärdi Keskus.

Aivar Mäe on tegutsenud edukalt mitmel alal. Ta on juhtinud Eesti Kontserti ja Rahvusooper Estoniat. Tema panus Eesti muusika- ja teatrimaailma on märkimisväärne. Alates 2023. aasta 15. augustist töötab ta Vanemuises teatrijuhina.

ICC Eesti Õhtuklubi on pika traditsiooniga sügistalvine üritus. Iga kuu kolmandal kolmapäeval kogunetakse, et kohtuda huvitava esinejaga ja kuulata-arutada aktuaalseid teemasid ning süüa kerge õhtusöök. Külalisesinejate nimekiri on olnud esinduslik. Presidendid Meri ja Ilves, peapiiskop Viilma, Teaduste Akadeemia president Soomere, suursaadikud, tuntud kultuuritegelased jne.

Möödunud aastal käisid Õhtuklubis EKRE esimees Martin Helme, ettevõtja Indrek Neivelt, erakond Isamaa esimees Urmas Reinsalu, Rail Baltic Estonia juht Anvar Salomets, Eesti Tööandjate Keskliidu juht Arto Aas, Eesti Konjunktuuriinstituudi juht Peeter Raudsepp, ettevõttekülastused toimusid BLRT Grupis ja NPM Silmetis. Jõulukuu Õhtuklubis esines Eesti Rooma-Katoliku Kiriku piiskop, Tema Ekstsellents piiskop Philippe Jean-Charles Jourdan.

Õhtuklubi toimub kolmapäeval 28. veebruaril. Meriton spaa- ja konverentsihotellis Toompuiestee 27/Paldiski mnt 4.
Kogunetakse kell 17:45.

Osavõtutasu:

Tavahind 65€ + km, ICC Eesti liikmele 50€, ICC Eesti kuldliikmele 45€

Registreerimine ja täpsem info:

icc@icc-estonia.ee

Või registreerimisvormil siin

Aeg

(Kolmapäev) 17:45 - 20:00

X